על הספר
קודם כל, לינקים לרכישת הספר הדיגיטאלי, ולעזרה עם פתיחת הספר על טאבלט, טלפון או מחשב.
באתר הספר במנדלי ניתן לקרוא את הפרק הראשון - "פרולוג" ללא תשלום. אפשר כמובן גם לקנות שם את הספר, תמורת 25 ש"ח, שזה זול, הוגן כלפי הסופר, וידידותי לסביבה כי זה ללא נייר. אפשר להשאיר שם תגובות אבל את זה אפשר לעשות גם כאן למטה. יש בעיה טכנית או נפשית עם הקנייה \ התקנה? אפשר לכתוב מייל ונעשה מה שאפשר.

אבא יובלא בחלון המטבח

     עכשיו משסיימנו עם העניינים הטכניים אפשר לדבר קצת. שלום. אבא שלי פגש חיות שונות סביב העולם. הוא אוהב לספר על המפגשים האלו, והחלטנו בסופו של דבר לכתוב את הסיפורים. מאז שעפה לאבא המצלמה מחלון הרכבת הוא נהיה די מוכשר בציור, אז גם האיורים בספר הם שלו. עכשיו אבא רוצה להגיד כמה מילים בעצמו. קבלו את: יוּבּלָאאאא!!!


  יוּבּלָא: "הספר בני האדם ושכניהם מחנך ל- "שכנות טובה" ולאהבת הטבע באופן כללי. הוא נוגע בענייני איכות הסביבה דרך טיולי הרפתקאות וחוש הומור. הספר מסופר בפי ילד או ילדה המתארים את מה שקרה לאבא, יוּבּלָא. האמת היא שיש לי שתי בנות, יָניָן ולוּלי, אז אולי דמות המספר היא של ילדה. כך או כך, זהו ספר לילדים. אני ממליץ על הספר לילדים חובבי טבע אבל לא רק לאלו. למעשה, הספר חשוב דווקא לילדים שאינם חובבי טבע, כדי שיקראו ויתחילו לחבב אותו. הספר כולל ארבעה חלקים המוקדשים לארבע חיות: אורנגוטאן, פיל, כוח מקומודו, וכמובן, דולפין. דולפינה, למעשה. כל חלק כולל סיפור, שיר ואיור. השתדלתי להקפיד על איכות החריזה ועל שפה תקינה, אך מורכבת ועשירה. דניאלה בראלי ערכה את הספר לשונית. התוצאה  זורמת כנחל, והנחלים, יודעים לאן מועדות פניהם. קריאה מהנה!"

בקיצור, קנו את הספר, או לפחות קראו את הפרק שמוצע בחינם. אפשר לכתוב לאבא תגובות פה למטה, או לשלוח אימייל ל yubla2014@gmail.com. לקוראי הספר כדאי להגיע אל דף העדכונים כדי לראות מה השתנה מאז חיבור הסיפורים. ביי בינתיים...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה